Sponsorlu Bağlantılar

Amena Musa Tam Not Aldı

Amena Musa Tam Not Aldı

 

 

Fenomen, başarılı bir iş kadını ve ünü dünyaya yayılmaya başlayan bir şef!

 

Amena Musa, her geçen gün bir yeni başarıya imza atan başarılı bir iş insanı. Yaptığı atılımlar, katıldığı açılışlarla adından söz ettiren iş kadını, şef ve manken Amena Musa, son olarak Katar Mutfağı’nın tanıtımı için harekete geçti.

 

“Benzersiz ve yenilikçi” bir konseptle özgün menüler hazırlayan We Cafe, Katar Mutfağı’nın tanıtımında Amena Musa ile birlikte el ele verdi.

 

Katar Mutfağı’nı tanıtmak için harekete geçen ve bu kapsamda Alwan Yemek Festivali’ni hayata geçiren Sheraton Grand Doha Resort Otel’in en büyük destekçisi ise ünlü şef Amena Musa oldu.

 

Safranlı Keki ile neredeyse ülkedeki her kahvecide adından söz ettiren başarılı şef Amena Musa, 6 yerel sanatçının da desteği ile Alwan Yemek Festivali’nde Katar Mutfağı’nı tanıttı.

 

Sanatçıların adeta kalbe dokunuş olarak adlandırdığı bir atmosferde gerçekleşen Alwan Yemek Festivali, Katar Mutfağı’nın geleneksel ve benzersiz tatlarını katılımcılara sundu. Ünlü şef Amena Musa’nın adeta tanıtım yüzü olduğu Katar Mutfağı, katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

 

Yerel sanatçıların oteldeki Al Hubara restoranın yanı başında sergilenen eserleri ile benzersiz bir ortamda gerçekleştirilen Alwan Yemek Festivali’nde ünlü şef Amena Musa bir diğer şef Dunya Abed ile bir araya gelerek konuklar için eşsiz tatlar sundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu