Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş Lazer Epilasyon Salonları

Beşiktaş Lazer Epilasyon Salonları

Beşiktaş lazer epilasyon salonları kadın ve erkek vücudundaki estetik duruşu yok eden kılları sonsuza dek kalıcı olarak yok ediyor. Ağda yaptırmak gelmiş geçmiş en eski kıl yok etme tekniğidir. Ancak bu teknik ile kısa bir süre sonra kıllar yine görünür olacaktır.

Bu durum kadınlar için bir eziyet olurken günümüzde erkekler için de bir eziyet haline dönüştü. Bu durumdan kurtulmak isteyen kadın ve erkekler Okmeydanı lazer epilasyon salonlarından kalıcı ağda yaptırabiliyor. Bu işlem ağrı ve acı oluşumu yapmazken birkaç seans sonrasında kılları tamamen yok etmek mümkün oluyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon işlemi lazer ışınları ile kıl köklerini yok etme işlemidir. İşleme öncelikle kıl köklerini azaltma ile başlanır ve zaman içinde kıl kökleri tamamen yok olur. Böylece bir daha o kıl kökünden tekrar kıl çıkmaz. Şişli lazer epilasyon salonları bu alanda hizmet sunan merkezlerdir. Bu merkezlerde lazer ve iğneli epilasyon işlemi gerçekleştirilir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon işlemi lazer cihazı veya iğneli aspirasyon cihazı ile yapılır. İşlem sırasında kıl kökleri yakılarak inceltilir. Bu işlemin uygulanması sonrasında kıllar zamanla incelerek yok olacaktır. Bu işlem bir kıl alma işlemi değil, kılları tamamen ve kalıcı olarak yok etme işlemidir. Beşiktaş lazer epilasyon işlemi sonrasında kıllardan bir daha çıkmamak üzere kurtulmak mümkündür. Bu işlem iğneli ve soğuk olarak da uygulanabilen bir işlemdir. İşlemin çeşidi kişinin vücut ölçümlerine göre belirlenebilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon için vücudun tüy olan tüm alanlarına uygulanıyor demek doğru olacaktır. Bu işlem kadın vücudunda kaşlar, kaş arası, dudak üstü, çene, yüz, kol altı, kollar, genital bölge ve bacaklara uygulanabiliyor. Erkeklerde ise sakal, kaş, çene, kol altı, omuz, sırt, göğüs, kasık, genital alan, kuyruk sokumu, burun içi ve bacaklara uygulanıyor. Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında hijyen ve sterilite şartları tam olarak uygulanarak lazer epilasyon işlemi uygulanıyor. Kadın ve erkek vücudunu estetik, kokusuz, bakımlı ve temiz hale getiren lazer epilasyon rahatlık da sağlıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kıl alma seçenekleri arasında en modern tekniği oluşturan lazer epilasyon, iğneli ve soğuk lazer florasıyla uygulanan bir işlemi oluşturuyor. Kadın ve erkek vücuduna bu iki işlem de uygulanabiliyor. Okmeydanı lazer epilasyon merkezinde özel terapi seansları ile epilasyon yapılıyor. Vücuda bambaşka bir estetik ekleyen bu işlem saatlerce ağda salonlarında bekleme ve acı çekmeyi de yok ediyor.

Epilasyon işlemleri bir lüks gibi görünse de bu işlem bir ihtiyacı karşılıyor. Vücuttaki kıl yapısına ve kıl kalınlığına uygun olarak seçilen lazer epilasyon işlemleri Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında sorunsuzca uygulanıyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemleri fiyatları belirleme konusunda en önemli etmeni oluşturuyor. Bunun yanı sıra kılların yoğunluğu, uygulanacak olan bölge, kilo ve cihaz gibi seçeneklerde lazer epilasyon fiyatlarını etkiliyor. Okmeydanı lazer epilasyon merkezlerinde en profesyonel şekilde iğneli, lazer ve soğuk lazer epilasyon seçenekleri uygulanıyor.

Lazer epilasyon işlemleri cilt yapısı daha hassas kişiler için soğuk lazer tekniği ile uygulanıyor. Böylelikle ciltte yanma, acı, ağrı ve tahriş gibi olumsuz durumlar ortaya çıkmıyor. Ağrısız ve acısız işlemlerle vücudunuzda kalıcı rahatlama sağlayacak olan lazer epilasyon işlemleri aynı zamanda bir daha kıl oluşumunu ortadan kaldırıyor.  Şişli lazer epilasyon salonlarından en nitelikli lazer epilasyon teknikleri uygulanırken fiyatları da işlem seçeneklerine göre değişim gösteriyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu