Sponsorlu Bağlantılar

Beylikdüzü Meme Estetiği

Beylikdüzü Meme Estetiği

En yaygın olarak kullanılan cerrahi müdahalelerden biri olup Beylikdüzü meme büyütme yöntemi ile istenilen boyutta memeye kavuşmak oldukça rahat. Meme dokusu birçok etkene bağlı olarak bozulabilir. Genellikle doğum, emzirme, yaşlılık veya bazı hastalıklara bağlı olarak bu bozukluklar yaşanabilir.

Meme Büyütme Estetiği

Beylikdüzü meme büyütme uzmanları olarak istenilen boyutta memeye kavuşma imkânına sağlıyoruz. Augmentasyon plastisi de denilen meme büyütme estetiği memelerin hacmini artırmak amacıyla uygulanır. Meme büyütme estetiği yaptırmanın pek çok nedeni olabilir. Önemli olan alanında gerçekten uzman bir plastik cerrahi ile görüşerek en doğru kararı vermektir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Beylikdüzü meme büyütme yöntemiyle küçük meme görünümünden tamamen kurtulabilirsiniz. Bir memenin diğerinden küçük olması ve bunun sonucunda kişi de görüntü konusunda rahatsızlık durumu varsa bu operasyon gerekebilir.

Bazen de kişinin memeleri diğer kişilere oranla oldukça küçük olabilir ve buna bağlı olarak kişide özgüven problemi yaşanabilir. Ayrıca kişilerin geçirdiği bazı hastalıklara bağlı olarak farklı sorunlar oluşabilir. Tüm bu durumlar sonucunda bir meme büyütme estetiği gerekebilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir ?

Meme büyütme estetiğinde bir ameliyatlı bir de ameliyatsız yöntem vardır. Ameliyat olurken de iki tür protez kullanılan türü vardır. Biri saline filled denilen içi tuzlu su dolu olan protezler ve bir diğeri de içi silikon jel dolu protezlerdir.

Özellikle son zamanlarda silikon jelli protezler daha çok tercih edilmektedir. Çünkü silikon jelli protezler daha doğal bir görünüm sağlar. Ayrıca dokunulduğunda daha doğal bir meme hissi verirler. Ve son olarak patlama insidasyonu daha azdır.

Meme Küçültme Ameliyatı Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Öncelikle bilinmelidir ki meme küçültme ameliyatı da diğer tüm ameliyatlar gibi ciddi bir operasyondur. Ameliyat öncesi herhangi bir endişe taşınması durumunda ya da doktorunuza iletmeniz gereken bir durum olduğunda kişi bunu mutlaka doktoru ile görüşmelidir.

Ailede kanser hastalığı olup olmadığı bilgisi mutlaka paylaşılmalıdır. Beylikdüzü meme küçültme ameliyatı için tüm gerekli bilgileri vererek hastaların ameliyat öncesi rahatlatılmasını sağlıyoruz.  Anestezi doktorunun kontrol geçmeli ve gerekli tüm tahliller verilmedir. Ameliyat öncesi her ne kadar tahliller temiz olsa da kişide grip soğuk algınlığı gibi rahatsızlık olup olmadığına mutlaka bakılmalıdır.

Meme Küçültme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Beylikdüzü meme küçültme estetiği bünyesinde tüm çalışanlar ameliyat sonrası dikkat edilecekler hususunda hastaya yol göstermektedir.  Meme küçültme ameliyatı aşağı yukarı 2 ila 4 saat arası süren ameliyatlardır. Anestezi sonrası pek ağrı olmaz.

Ameliyattan 6 saat sonra gibi yemek ve normal işlevlere geçilebilir fakat ağır kaldırma konusunda ve hareketlerde yine de dikkatli olunmalıdır. Mutlaka sporcu sutyeni giyilmelidir. Aşırı hareket ve kolları yukarı kaldırma konusunda dikkatli davranılmasında fayda vardır.

 Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü meme dikleştirme merkezimizce uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. olursa olsun tüm meme dikleştirme ameliyatları genel anestezi ile yapılır. Genelde iki veya dört saat gibi bir süresi vardır. Hafif sarkma durumlarında meme altı silikon protezi tercih edilir.

Gözle görülür derecede fazla meme sarkması olması durumunda meme küçültme işlemine benzer bir operasyon uygulanır.

 Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Hiç şüphesiz sağlıklı olmak ilk şartlardan biridir. Ayrıca kesinlikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Cerrahi bir müdahale olduğundan dolayı birçok kişi ameliyat izlerini sorun edebilir.

Bu durum hastaya önceden bildirilmeli ve ona göre bu ameliyata karar vermelidir. Beylikdüzü meme dikleştirme estetiği olarak önceliğimiz hastaların ameliyat öncesi ve sonrası sağlığıdır.

Çok ciddi boyutlarda bir sarkma söz konusu değilse bu izleri sorun edecek kimselerin hemen ameliyata karar vermemesinde fayda vardır.

Tıpkı Beylikdüzü meme küçültme ameliyatında olduğu gibi meme dikleştirmek isteyenler de uzmanlarımız bünyesinde gerekli kontroller sağlanarak ameliyatını başarılı bir şekilde geçirebilir.

Meme uçları meme altı çizgisini geçtiği an ciddi bir meme sarkmasından bahsedilebilir. Beylikdüzü meme dikleştirme estetiği ile sarkık memelere veda edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu