Sponsorlu Bağlantılar

Burun Dolgusu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Burun Dolgusu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Doktorlar genelde ameliyat gerektirmeyecek bozukluklar için burun dolgusunu tavsiye eder. Burnunuzda ciddi hasarlar oluşmadıysa dolgu yaptırmanız daha acısız ve risksiz bir yöntemdir. Dilerseniz burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Burun Dolgusu Kimlere ve Neden Uygulanır?

Burnunuzda simetri bozukluğu ya da çöküntü gibi hasarlar olabilir. Buna rağmen ameliyata cesaret edemiyorsanız alanında uzman kişilerle görüşüp burun dolgusu yaptırabilirsiniz. Aklınızda hizmetten faydalanmak varsa burun dolgusu fiyatları estetik uzmanı seçiminde size yardımcı olacaktır.

Burun Dolgusu Fiyatları

Piyasadaki burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi edindikten sonra estetik uzmanlarıyla görüşebilirsiniz. Böylece kimin daha güvenilir fiyat sunduğunu öğrenme imkânınız olur. Aynı zamanda beklentinizi karşılayabilecek başarıya sahip uzmanlarla anlaşmaya özen göstermelisiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren estetik operasyonlardan birisi dudak dolgusudur. İnsanlar yaşı ilerledikçe dudaklarının şeklinin ve hacminin bozulduğunu fark edebilir. Böyle bir durumda dudak dolgusu fiyatları araştırması yaparak siz de hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Birçok kişi dudak dolgusu fiyatları konusunda araştırma yaparken işlemin kalıcılığını da merak eder. Güvenilirlik konusunda hyalüronik asit kullanıldığı için endişe etmenize gerek yoktur. Fakat dudak dolgusunun kalıcı olduğu söylenemez. Beklentinizi gerçekçi tutarsanız işlemden memnun kalma ihtimaliniz yükselir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik işleme başlanmadan önce hastanın yüzü incelenir. Böylece dudak dolgusu için hangi yöntem ve şeklin kullanılacağı belirlenir. Yaşınız ve sağlığınız estetik işlem için müsaitse dudak dolgusu fiyatları hakkında araştırma yaparak daha fazla detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Sağlık durumunuz ve yüzünüzün şekli belirlendikten sonra dudak dolgusunda nasıl bir yöntem izleneceği belirlenir. Hastanın durumuna bağlı olarak kalıcı ve geçici işlem uygulanır. Yüz tipine uygun olacak şekilde Afrodit, Hera, Venüs ve Eros tipi dolgulardan biri seçilir.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Günümüzde çoğu zaman estetik kaygılar yaşayan kişilere çene dolgusu yapılır. Fakat kaza geçirip çenesinde sorun olan hastalara da işlem uygulanabilir. Siz de hizmetten yararlanmak istiyorsanız alanında uzman kişilere çene dolgusu fiyatları hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Her estetik operasyonda olduğu gibi çene dolgusunda da iki sebep vardır. Biri estetik kaygı, diğeriyse sağlık sorunlarıdır. Çene boyutundan memnun kalmayanlar olduğu gibi çenesinde sağlık problemi olanlar da çene dolgusu fiyatları araştırması yapar.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Doktor çene dolgusu yapmadan önce hastanın durumunu inceler. Duruma bağlı olarak yağ enjeksiyonu, hyülaronik asit ve kök hücre yöntemine başvurur. Eğer hyülaronik asit yöntemine karar verilirse işlemden önce anestezik krem uygulanır. Yağ enjeksiyonu ve kök hücre yöntemlerinde ise liposuction işlemine başvurulur.

Çene Dolgusu Ağrılı Mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolgusunun ne kadar süreceği ve ağrılı olup olmadığı yönteme göre değişkenlik gösterir. Hyülaronik asit yöntemi kullanılırsa 1 saat sürer ve herhangi ağrı hissetmezsiniz. Yağ enjeksiyonu ve kök hücre yöntemlerinde ise bu süre 2 saate kadar çıkar.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalı?

Aynı şekilde işlemin etkisi de yönteme göre farklılık gösterir. Etkisini en uzun süre gösteren yöntem kök hücredir. Kök hücre sayesinde 5 yıla kadar çene dolgusu kalır. Yağ enjeksiyonunda bu süre 2 yıldır. Hyülaronik asitte ise en fazla 6-12 ay etkisini gösterecektir.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusunun en büyük avantajı herhangi bir ameliyata gerek olmamasıdır. Siz de ameliyatsız çene operasyonu yaptırmak istiyorsanız çene dolgusu fiyatları araştırması yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu