Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes Hakkında

Çağatay Enes Hakkında

Çağatay Enes Ersoy, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Mustafa Kemal Atatürk filmi ile tanınıyor. Kısa süre içerisinde filmin tamamlanacağının sinyalini veren Ersoy, aynı zamanda filmin fragmanının da çok kısa süre içerisinde yayınlanacağının bilgisini de verdi. Çağatay Enes Ersoy ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla alakalı bir projeye start verdi.

Ersoy’un ortağı olan Ümit Cem Şenol’da filmde Atatürk’ü canlandıracak. Milyonlarca insanın büyük bir merakla beklediği film ile ilgili henüz teaser yayınlanmadı. Ortağının fiziki olarak Atatürk’e çok benzediği için bu rolü onun oynamasını isteyen Ersoy, filmde çok kaliteli isimlerinde yer alacağının müjdesini verdi. Tahminlerin aksine filme çok emek verdiklerini de ifade eden Çağatay Enes Ersoy, tahmin bile edilemeyecek isimlerle beraber çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Çağatay Enes Ersoy Kimdir?

Çağatay Enes Ersoy, 1996 yılının temmuz ayında İstanbul’un Bahçelievler semtinde dünyaya geldi. Aslen Kastamonulu olan Ersoy’un küçüklüğünden beri sinemaya olan aşkı pek çok kişi tarafından biliniyor. Aslen Kastamonulu olan Çağatay Enes Ersoy’un annesi ise Trabzonludur. İlk ve ortaöğretim hayatını tamamladıktan sonra Nişantaşı Üniversitesi Uçak teknolojisi bölümünü bitiren Ersoy, şu sıralar ikinci üniversitesini de okumaya devam ediyor. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır.

Eğitim ve öğretim hayatına oldukça önem veren tecrübeli isim şu anda Koç Üniversitesi Psikoloji Fakültesi’nde eğitim hayatına devam ediyor. Bir yandan okuyan Çağatay Enes Ersoy diğer yandan da oyunculuk yapıyor. Mesleğini çok sevdiğini ifade eden genç yeteneğin sürekli olarak kendini yetiştirdiğini de sözlerine ekledi. Çağatay Enes Ersoy tam 14 ay boyunca yurtdışında oyunculuk eğitimi aldı. Kariyerine oyunculuk üzerinden devam edeceğini ifade eden Ersoy’un ilk yapıtının büyük bir heyecanla seyirci karşısına çıkacağı günü bekliyor.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu