Sponsorlu Bağlantılar

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çene dolgusu, çenede zamanla meydana gelen hacim kayıplarının onarılmasında ve istenilen çene görüntüsünün oluşturulmasında en etkili işlemlerdendir. Oval yüz ve belirgin çene oluşumunu meydana çıkaran bir estetik uygulamasıdır. İnce uçlu iğneler ile dolgu maddesi çene kemiği üzerine enjekte edilerek istenilen görünüm verilir. Çene dolgusu fiyat olarak kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Çene bölgesinde daha fazla işlem gerektiren kişiler için fiyatlarda daha maliyetli olacaktır.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolgusu uygulaması ortalama 15-20 dakika içinde sona erer. İşlem esnasında hastanın acı ve ağrı hissi yaşamaması için anestezik krem ile bölgenin uyuşturulması sağlanır. Hyarulonik asit içeren dolgu maddesi kullanılarak ince uçlu iğneler ile bölgeye uygulanır.

Daha sonra dolgu maddesine elle şekil verilerek düzeltmeler yapılır. İstenilen çene görüntüsü kısa süre içinde ortaya çıkar. Sizler de çene dolgusu fiyat uygunluğu sayesinde rahatlıkla işlem yaptırabilirsiniz.

Çene Dolgusu Fiyatları

Günümüzde daha çok erkeklerin tercih ettiği çene dolgusu fiyat bakımından her bütçeye uygun olacak şekilde sunuluyor. Uygulanacak olan dolgu miktarına, dolgu maddesine ve çene yapısına göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir.

İndirim ve kampanyalı indirim sunan merkezler tarafından daha uygun fiyata işlem yaptırılabilir. Çenenin istenilen forma dönüştürülmesi için uygulanan en güvenli ve kalıcı dolgu işlemlerindendir. Sizler de gönül rahatlığı ile uygulatabilirsiniz.

Yanak Dolgusu

Yüzdeki kırışıklık ve boşlukların doldurulmasında en etkili yöntemler arasında yanak dolgusu yer alıyor. Kırışıklıkların azaltılmasını ve daha genç bir cilt ortaya çıkmasını sağlayan yanak dolgusu fiyat açısından da her bütçeye uygun olacak şekilde sunuluyor.

Diğer estetik işlemlerine oranla avantaj ve faydası daha iyidir. Yüzünde kilo kaybı yaşayan kişiler için uygulanabilen bir yöntemdir. Elmacık kemiklerinin daha belirgin olmasını sağlayan bir dolgu işlemidir. Yanak dolgusu fiyat bilgisi ise kişilere cazip geldiği için tercih edilir

Yanak Dolgusu Fiyatları

Günümüzde daha çok kadınlar tarafından yaptırılan yanak dolgusu fiyat bakımından estetik işlemlerine oranla daha uygundur. Uygulanacak olan dolgunun kalıcılık süresine ve uygulanan miktara göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir. Daha uzun yıllar boyu kalıcılık sağlayan dolgu maddesinde fiyatlar da daha maliyetli olacaktır. Yanak dolgusu fiyat bakımından daha uygun olan merkezler tarafından sizler de işlem yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Avantajları

Hacimli ve dolgun dudaklar, her kadının sahip olmak istediği dudak şeklidir. Cerrahi estetik uygulamalara oranla dudak dolgusunun avantajları daha fazladır. Dudak dolgusu fiyat bakımından daha uygundur. Dudaktaki hücre ve dokulara herhangi bir zarar vermez. Kişinin dış görünümünün daha iyi olmasında fayda sağlar. Psikolojik açıdan da rahatlık sağlayan bir işlemdir. Sizler de dolgun dudaklara sahip olmak için dolgu işlemi yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Yöntemleri

Günümüzde en sık tercih edilen dudak dolgusu ameliyatsız olarak yapılan işlemlerdir. İyileşmesi ve uygulaması daha kısa sürdüğü için rahatlıkla tercih ediliyor. Hem üst hem de alt dudağa uygulanabilen dudak dolgusu, kişinin yüz tipine en uygun olacak şekilde uygulanır. Kullanılan dolgu maddesi ise cilt dostudur. Doğal ve belirgin dudaklara sahip olmak için sizler de işlem yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Günümüzde sevilerek tercih edilen dudak dolgusu fiyat bakımından her bütçeye uygun olarak sunulur. Dolgunun kalıcılık süresine ve uygulanan maddeye göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelir. Uygulama yapan merkezlere göre de fiyatlar değişir.

Dudağa istenilen hacim kazandırılması için en güvenilir yöntemlerdendir. Sizler de dudak dolgusu fiyat bakımından daha uygun olan ve güvenilir hizmet sunan estetik merkezleri tarafından hizmet alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu