Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonları Tecrübeli Teknik Servisle Artık Arızasız

Cep Telefonları Tecrübeli Teknik Servisle Artık Arızasız

Firma cep telefonu sahiplerinin teknik servis arayışına son veriyor. Cep telefonu tamiri konusunda uzman olan personelle çalışan firma sayesinde cep telefonları artık arızasız olarak kullanılıyor. Firma xiaomi telefon tamiri üzerine hizmet veriyor. Bu hizmetler ekran değişimi, kamera değişimi, batarya değişimi, soket değişimi ve ön cam değişimi gibi hizmetler oluyor.

Teknik Servis Hizmeti Verilen Cep Telefonu Markaları

Firmanın cep telefonu sahipleri için verdiği tek hizmet xiaomi ekran değişimi ve tamir hizmetleri olmuyor. Firma Xiaomi markası yanı sıra İphone, Oppo, Reeder, Casper, Lenovo, Huawei, Meuzi ve Apple markaları adına da hizmet veriyor.

Teknik servisten İphone ekran değişimi gibi hizmetleri almak isteyenler Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabiliyorlar. Servis firması tamir edilecek ürünleri kargoyla teslim alarak değişim sonrası geri gönderiyor.

Teknik Servis Tamir Hizmeti Süresi Ne Kadar?

Cep telefonu sahipleri arızalanan telefonlarını en kısa sürede tekrar kullanmak istiyorlar. Bunun farkında olan teknik servis aynı gün tamir hizmeti veriyor. Böylelikle telefon kullanımının aksamamasını sağlıyor. İphone telefonlarının camı kırılan kişiler servise ulaşıp iphone cam fiyatı ne kadar öğrenip cihazlarını servise gönderebiliyorlar. Böylelikle servis aynı gün cam değişimini yaparak İphone cihazı sahibine teslim ediyor.

Teknik Servis Hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

Tecrübeli ekibiyle hizmet veren teknik servisin gerçekleştirdiği değişim ve tamir hizmetleri için sunduğu fiyatlar merak ediliyor. Fiyatlarda yapılan hizmet ve tamir edilen marka fiyatın değişiminde etkili oluyor. Samsung a20 cep telefonu için ekran değişimine ihtiyaç duyunlar firmayla iletişim kurarak Samsung a20 ekran fiyatı ne kadar öğrenebiliyorlar. Böylelikle fiyat bilgisine dayanarak cihazlarını servise gönderip hizmet alıyorlar. Ayrıca Xiaomi cihaz sahipleri için fiyat bilgisi web sitesinde de fiyat listesi bölümünde paylaşılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu