Gündem

En Yeni Modellerde Elektronik Sigaralar

En Yeni Modellerde Elektronik Sigaralar

 

Sigara içmenin şeklinin değiştiği günümüz şartları içerisinde birbirinden farklı niteliklerde artık sigara tüketimi artmıştır. Elektronik sigara revaçta olurken bununla ilgili olarak da isterseniz sigaradan tasarruf etme amacıyla Iqos cihazları da deneyebilirsiniz. 3 cm uzunluğundaki bu sigaralar sayesinde 350 dereceye varan şekilde ısıtma sistemiyle beraber sigara dumanından faydalanmış olur, sigaranın buharından nikotin ihtiyacınızı da en doğru şekilde görürsünüz. Bu avantajlarla beraber dilediğiniz her zaman buharından faydalanarak kimyasal açığa çıkmasını da önlemiş olun.

 

Sigara içmeyle ilgili en iyi nitelikte ürünlerden biri olarak belirlenen Iqos 3 duo cihazlarıyla beraber şarj ünitesinin de olduğu şekilde, elde tutuşu çok rahat olan bu ürünlerle beraber siz de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Elde tutma seviyesi yüksek, kompakt bir ürün olarak tasarlanan 3 Duo sayesinde sigara tütünü buharıyla beraber sigara içmiş olacaksınız.

 

Sigara içme konularında dilediğiniz her zaman her yerde kullanım sağlar, şarj süresi konusunda da 2 dakikalık bir süre içerisinde hızlıca şarj dolmasını sağlamış olursunuz. Böylelikle gün boyunca içmek istediğiniz sigaranıza ait şekilde dilediğiniz gibi kullanım sağlarsınız.

 

Tüm alışkanlığınızı değiştirmeye dair ihtiyaçlarınızı görecek olan Iqos fiyat çeşitleri ise tamamen istediğiniz modellere göre değişiklik gösteriyor. 3 duo ya da Iluma gibi modellerde fiyat farklılığı olduğu gibi tam set mi alacaksınız yoksa sadece tek tek mi alacaksınız gibi seçeneklerle beraber dilediğiniz gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu