Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Demir ve bakır gibi metallerden oluşan her eşya yeni de olsa eski de olsa geri dönüşüm dünyasında hurdadır. Geri dönüşüm dünyası ham madde sağlamak amacı ile kurulmuş bir sektördür. Hurdacı olarak isimlendirilen firmalar geri dönüşüm hizmeti sunarak ülkenin ham madde ihtiyacını büyük ölçüde sağlamaktadır. Deneyimli personele sahip şirket, bu konuda öne çıkan ve iyi hurda demir fiyatları ile alım gerçekleştirmektedir.

 

  1. El Trafo Alım Satım Fiyatları

 

Fabrikalarda, imalathanelerde, iş dünyasında ve günlük yaşantıda her zaman için atık meydana gelmektedir. Bu atıkların geri dönüştürülebilmesi çok önemlidir. Metal dünyasında demir, krom, sarı, akü, trafo, makine, alüminyum ve kurşun gibi malzemeler geri dönüşüm dünyasının en popüler seçenekleridir. Kilo ile perakende alım yapan firma tonajla da alım yapıyor. Özellikle büyük firmaların ve fabrikaların hurdalarını servis hizmeti sunarak alıyor.

 

Demir makineler, kablolar, bakır eşyalar, alüminyum atıklar, sarı, krom ve kurşun metaller firmanın satın aldığı hurdalar içerisinde yer almaktadır. Firmanın bu metalleri uygun fiyatlarla satın alabilmesi için metallerin ayrışmış olması son derece önemli bir konudur. Bir makinede veya eşyada birden fazla metal varsa ve bunlar ayrılmadıysa firma ortalama bir fiyatla alım yapıyor.

 

Tonajlı alımlarda şirketin ücretsiz servisi hizmet veriyor. Servis hurdayı yerinden alıp kantara götürüyor ve ödemeyi anında yapıyor. Metal borsasının fiyatlarıyla yapılan alım işlemleriyle kişi veya kurumlar gelir elde ediyor. İkinci el trafo alımlarında da şirketin iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu