Gündem

İnegöl Mobilyada Düğün Paketi Seçenekleri Göz Dolduruyor!

İnegöl Mobilyada Düğün Paketi Seçenekleri Göz Dolduruyor!

Düğün hazırlıklarının en eğlenceli ve heyecanlı kısmı, yeni ev için yapılan mobilya alışverişidir. Genç çiftler beraber yaşayacakları evi dekore ederken, yatak odasından salona ve yemek odasına kadar her detayı inceleyerek hareket ediyorlar. Hayal ettikleri evi kurarken İnegöl mobilya her zaman genç çiftlerin yanında. Kaliteli alışverişin adresi olan İnegöl mobilya yeni evlenecek çiftlere düğün paketleri sunarak, işlerini kolaylaştırıyor. Beğendikleri paketi seçme ve dilerlerse bazı parçaları değiştirme ya da çıkarma imkânı tanıyor. Kredi kartıyla da alışveriş yapabilen müşteriler, kaliteli mobilyalar alarak uzun yıllar kullanma şansı elde ediyorlar.

Düğün Paketinde Neler Bulunuyor

Düğün paketlerinin içerisinde; yatak odası takımı, salon takımı ve yemek odası takımı bulunuyor. Yatak odası takımları; baza veya karyola, yatak başlığı, gardırop, komodin, şifonyer, makyaj masası gibi içeriklere sahip. Salon takımları; iki adet tekli iki adet üçlü koltuk takımı veya tercihe göre köşe koltuk modellerini içeriyor. Çiftler odalarının büyüklüğünü göz önüne alarak dilerlerse; iki tekli  bir ikili ve bir üçlü koltuk takımı da tercih edebilirler. Koltuk kumaşlarında diledikleri rengi ve kumaş çeşidini seçebilirler. Eklenen veya çıkarılan parçalar ile fiyatta da değişiklik olabilir. Yemek odası takımları; tv sehpası, konsol, açılır masa, 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Bunda da yine evin büyüklüğü göz önünde bulundurularak alışveriş yapılması önerilir. Eklenen ya da çıkarılan parçalar ile fiyat değişikliği olabilir.

Bu şekilde farklı mobilyaların kombinlenmesi ile oluşturulan düğün paketleri yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği seçeneklerdendir. Düğün paketleri sayesinde çok sayıda mobilya daha uygun fiyata müşteri ile buluşturulur. Üstelik her zevke ve tarza uygun çok sayıda model seçeneği İnegöl mobilyada mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu