Sponsorlu Bağlantılar

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

İnsanlarda hamilelik fazla kilo kaybı gibi sorunlardan sonra oluşan karın sarkmasına uygulanan bir tedavi olan karın germe ameliyatı ile kişi hayalini kurduğu estetik görüntüye sahip olur. Bu tedavi kişilerdeki fazla yağ ve fazla deriyi alarak kişiye sağlıklı bir hayat tarzı sunulur.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Kişilerdeki fazla yağ ve fazla deriyi alarak karın germe ameliyatı tedavisi uygulanır. Bu tedavi belirli rahatsızlığı olan kişilere tavsiye edilmeyip hastalıklarını en aza indirdikten sonra bu tedavi işlemi uygulanır.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Bu tedaviye ihtiyaç duyan kişiler kaybettikleri özgüvenlerini de beraberinde getirir. Hamilelik veya kilo kaybı gibi sorunlardan sonra kişiye uygulanan karın germe ameliyatı ile kişi daha estetik bir görüntüye sahip olur.

Lipomatik Yağ Aldırma Tedavisi

Lipomatik yani bir diğer adı ile yağ aldırma operasyonu kişinin daha sağlıklı ve daha estetik bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Alınan yağlar kişinin hacmini veya dolgusunu kaybetmiş bölgelerine takviyesi yapılarak kişi kaybettiği özgüvenini yeniden sağlar.

Lipomatik Nedir Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Lipomatik tedavisi kişilerde hamilelik fazla kilo ya da kaybı sonucu kişiden alınan ya da yine kişiden alıp kişinin vücudunun başka bölgelerine hacim kazandırmak için yapılan estetik bir tedavidir. Bu tedavide fazlalık olarak bulunan yağlar kişi gerekli egzersiz diyet rejim gibi işlemlerden sonra bir türlü geçmiyor ise kişi lipomatik tedavisine başvururlar. Bu tedavi ve bu tedavinin yöntemleri ise hastadan hastaya farklılık göstermektedir.

Tercih edilen tedaviler ya kişinin vücut durumuna göre ya da kişi ve doktorun seçimine göre değişiklik göstermektedir. Bu tedavi yöntemlerinden olan klasik Lipomatik tedavide hastanın yağ hücrelerine sıvı enjekte edilerek şişmesi sağlanır. Şişen yağ hücreleri emilime hazır olur ve vakum cihazına bağlanan borular ile ileri geri yapılarak emilim sağlanır. Bir diğer yöntem ise lazer Lipomatik yöntemidir. Bu yöntemde lazer yardımı ile yağ hücrelerinin katı halden sıvı hale geçmesi sağlanır ve böylelikle yağ hücreleri bozulmuş olur ve ince kanüller yardımı ile yağ emilimi gerçekleşir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Lipomatik tedavisi kişide belirli sebepler sonrası oluşan fazla yağ sorununu gidermek için uygulanan bir tedavidir.  Lipomatik tedavi gerekli tüm diyet egzersiz ya da işlemlerden sonra geçmiyor ise kişiye Lipomatik tedavi işlemi uygulanır. Lipomatik tedavi vücut indeksi otuzu geçmeyen kişilere uygulanırken herhangi bir rahatsızlığı ya da bu tedavinin risk oluşturabileceği kişiler var ise gerekli test ve tedavilerden sonra bu işlem uygulanır.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lipomatik tedavi bir diğer adı ile yağ aldırma operasyonu kişilerde bulunan fazla yağları aldırma ya da bir başka bölgeye takviyesinin yapılması ile oluşan bir estetik tedavidir. Bu tedavi kişinin vücudunda bulunan fazla yağları alarak dolgunluğunu kaybetmiş bölgelere verilerek kişiye estetik bir görüntü katılmış olur. Bu Lipomatik estetik tedavisi en çok kalça göğüs ve karın bölgesine yapılır. Gerekli şekillerde daha farklı tedavi ve yöntemler ile farklı bölgelere de uygulanabilir. Lipomatik fiyatları da bu tedavi ve yöntemlere göre farklılık göstermektedir.

Lipomatik Uygulaması İle Ne Kadar Yağ Alınır?

Lipomatik estetik tedavi işleminde kişilerin farklı bölge yapılarından farklı miktarlarda yağ alımı yapılmaktadır. Bu Lipomatik yani yağ aldırma işlemi hastanın kilosuna göre farklılık göstermektedir. Kilolu insanlarda on kilo gibi bir miktarda yağ alınırken biraz zayıf insanlarda sekiz kilo gibi bir miktarda alınabilmektedir. Farklı yerlere ve farklı miktarlarda uygulanan bu tedavi lipomatik fiyatları konusunu etkilemektedir.  

Lipomatik Fiyatları

Yağ aldırma operasyonu yapılan işlem ve tedavi fiyat konusunu oldukça etkilemektedir. Lipomatik fiyatları doktor ve kliniğe göre de farklılık göstermektedir.  Uygun fiyatta kaliteli hizmet için kapsamlı bir araştırmaya girilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu