Sponsorlu Bağlantılar

Kehribar Tesbih

Kehribar Tesbih

Tespih kullanıcılarının ve koleksiyonerlerin vazgeçilmezi olan kehribar tespihler özelliğini yüzyıllar süren değişim ve dönüşümlerinden alır. Çünkü kehribar bir taş değildir. Bazı ağaçların reçinelerinin doğada uygun şartlarda yüzyıllarca beklemesiyle oluşur. Gerçek kehribarların içinde canlı fosilleri de bulunabilir.

Bu özellikleri nedeniyle gerçek kehribarların fiyatları oldukça pahalıdır. Damla kehribar tespih olarak bilinen gerçek kehribarlar yanında daha uygun fiyatlı olan ve kehribar tozundan oluşturulan sıkma kehribarlar da ilgi görür.

Ve Tesbih web sitesinde birbirinden şık damla ve sıkma kehribar tespih çeşitleri bulunabilir. gümüş püsküllerle ya da benzeri aksesuarlara zenginleştirilmiş modeller de mevcuttur. Kehribar doğası gereği farklı renklerde bulunabildiği için tespih çeşitleri içinde de farklı renkler görülür.

Erkek Yüzük Modelleri

Sitede tespih dışında yüzük, bileklik, kolye, rahle, gibi ürünler de bulunur. Erkek yüzük modelleri çeşitli konseptlerde hazırlanmış özel tasarımlarla göz doldurur. Çoğunlukla gümüş ile hazırlanan yüzüklerin taşlarında akik, zirkon, oniks, sultanit, kehribar, mavi topaz gibi taşlar kullanılmıştır. Kişisel zevke ve taşların etkilerine göre seçimler yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu