Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon İle Gelen Yumuşacık Ten

Lazer Epilasyon İle Gelen Yumuşacık Ten

 

Halkalı lazer epilasyon salonları istenmeyen tüyleri yok etme alanında en kaliteli ve hijyenik çalışmaları yapıyor. Her yaştan bireyin ortak sorunu olan istenmeyen tüyler, kişilerin güzellik ve temizliklerine engel oluyor. Bu nedenle kadın ve erkekler bu tüyleri yok edebilmek için farklı farklı yöntemler deniyor.

 

Ancak bu yöntemler tüyleri kısa süreliğine yok ederek, yeniden çıkmasını engellemiyor. Başakşehir lazer epilasyon salonlarında ağrısız ve acısız işlemlerle lazer epilasyon işlemleri uygulanıyor. Bu işlemler için en gelişmiş epilasyon cihazları kullanılıyor.

 

Lazer Epilasyon Nedir?

Ciltte doku altında bulunan kıl köklerinin ışınlar veya iğneli aspirasyon işlemi ile yok edilmesi işlemine lazer epilasyon adı veriliyor. Kadın ve erkek vücudunda bulunan kılların tamamı için uygulanan bu işlem ile kıl köklerine inceltme işlemi uygulanıyor. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezlerinde yapılan işlemler ile cilt altındaki kıl köklerine ulaşılıyor ve kökleri yok edici şekilde seanslar sunuluyor. Bu işlem ile kıllar tamamen yok ediliyor ve bir daha çıkmıyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemi, kadın ve erkek vücudu için uygun olan bir işlemi oluşturuyor. Bu işlem Halkalı lazer epilasyon merkezlerinde en steril ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak uygulanıyor. Kıl şekline ve kalınlığına göre epilasyon seans sayısı değişiklik gösteriyor. Bu işlem sayesinde pürüzsüz bir güzellik ve temizlik elde ediliyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon erkek ve kadın vücudunda tüylerin bulunduğu her bölgeye uygulanıyor. Kadın vücudunda dudak üstü, kaş arası, koltuk altı, bikini bölgesi, bacaklar ve kollara uygulanan bu işlem erkeklerde kaş, sakal, sırt, omuz, göğüs, genital alan, kuyruk sokumu, bacak bölgesine uygulanıyor. Halkalı lazer epilasyon salonlarında en steril ve profesyonel uygulanan bu işlemler kadın ve erkek vücudunda temizlik ve hijyen sağlıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kılları yok etmek için uygulanan ağda ve makine ile tüy alma yöntemleri kılların yeniden ve daha gür çıkmasına sebep oluyor. Ancak Küçükçekmece lazer epilasyon merkezlerinde uygulanan iğneli ve iğnesiz epilasyon seçenekleri kıl köklerini yok ettiği için yeniden tüy çıkması gibi bir durum oluşmuyor. Bu işlemlere son yıllarda eklenen buzlu epilasyon işlemi ile cilt yapısına göre buz ihtiyacı olan tarzda vücutlara epilasyon işlemi uygulanıyor.

Kadın ve erkek cilt yapısının özelliğine uygun olarak yapılan bu işlem ile ciltte herhangi bir sağlıksız durum ortaya çıkmıyor. Ciltte ortaya çıkan kötü kokunun da sebebi olan vücut tüylerinin tamamen yok olmasını isteyen herkes bu işlemden yararlanabiliyor. Halkalı lazer epilasyon alanında sunulan hizmetlere olan ilgi her geçen gün daha da çoğalıyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon hizmetleri işlemle ilgili özelliklere ve hizmet veren merkezin kalitesine göre değişim gösteriyor. Kişinin kıl yapısı, kullanılan epilasyon cihazının kalitesi, kilo ve kıl özellikleri Başakşehir lazer epilasyon işlemlerinin seans sayısını etkiliyor. Lazer ile kıl köklerini yok eden bu işlem bazen 2 seansta tamamlanırken bazen ise 6 seans sürebiliyor. Ortalama olarak tüm vücudu için epilasyon yaptırmak isteyenlerin kıl yapılarına göre fiyatlar veriliyor. 1500 lira ile 3500 lira arasında değişen fiyatlarla yapılan bu işlem ile büyük rahatlık sağlamak mümkün oluyor.

 

Kıllardan kurtulmak ve sürekli olarak ağda yaptırmak istemeyen kişiler iğneli veya iğnesiz epilasyon yaptırarak sürekli temiz ve bakımlı bir cilde sahip olabiliyor. Profesyonel anlamda hizmet veren Küçükçekmece lazer epilasyon merkezlerinden hizmet alınarak istenmeyen tüylerden tam anlamıyla kurtulmak mümkün oluyor.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu