Sponsorlu Bağlantılar

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatının amacı daha büyük çaplı bir penis elde edilmesidir. Hasta işlem ile sadece daha fazla penise sahip olmak ve morfolojik olarak daha dolgun hissetmekle kalmıyor, aynı zamanda daha iyi cinsel ilişkilere sahip ve ayakta idrarını yapabiliyor.

Başka bir teknik de skrotoplastidir: “Birçok erkeğin skrotumunda tübüler penise benzemeyen fazla deri vardır. Bu derinin çıkarılmasının daha uzun bir penis algısı ile sonuçlandığı iddia ediliyor. Ayrıca, kasık bölgesinde daha az yağlanma olması ve penisin daha ileride görünmesini sağlamak için karın germe ve liposuction yapılabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme için ana cerrahi teknik bağın asılı kısmın kesilmesidir. Kasık kemiğine ve bu bağların birleşme noktasına yapışır ve penisin üzerine asılır. Uzatma, esas olarak sarkıklıkta ve penisin uzunluğunda bir artış sağlar, ancak ereksiyondaki bu artış, gevşeklikte elde edilenin yarısından daha az, çok daha küçüktür.

Ayrıca yağ tabakasının ilgili seviyeye indirilmesini sağlayan infrapubik liposuction gibi başka teknikler de eklenebilir veya tüm bu fazla yağ dokusunu ortadan kaldıran ilgili bölgeye lipektomi yapılabilir. Penis büyütme ile amaç, penisin daha büyük bir görselleştirilmesine izin verilmesidir.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Penis büyütme için haplar işe yaramaz ve bunların etkinliğini kanıtlayacak hiçbir bilimsel kanıt da yoktur.

Genellikle penis ameliyatı yapan cerrahlar tarafından kullanılan penis uzatıcılar, uzun süreli kullanımdan sonra penisin boyutunu 1-2 cm artırabilir; Bunlar öncelikle Peyronie ameliyatından sonra penisin geri çekilmesini önlemek için kullanılır. İnternette bolca bulunan penis kremleri ve çeşitli mekanik cihazlar gibi tedavilerin hiçbir etki göstermez. Penis büyütme fiyatları parasal açıdan bireyleri zorlamaz.

Optimal bir sonuca ulaşmak için ilgili ameliyatları gerçekleştiren bir plastik cerrah ekibine ihtiyaç vardır.

Penis Uzatma Ameliyatları

Vakum pompaları bir emme hareketi ile penisi venöz kanla doldurarak yapay bir ereksiyona neden olur; Ayrıca prostat kanseri veya Peyronie ameliyatından sonra kan basıncını yükseltmek için reçete edilir. Hasta, corpora cavernosa’dan kan kaybını önlemek için penisinin tabanına yerleştirilmiş bir halkaya sahip olmalıdır.

Penisin ciddi şekilde yaralanmasını önlemek için bu halka maksimum 20-30 dakika sonra çıkarılmalıdır. Vakum pompası egzersizlerinin amacı penisi germek ama gerçek uzamayı sağlamak değildir. Penis büyütme fiyatları için doktorlardan kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Egzersizler (jelquing) yoluyla penisin sürekli olarak gerilmesi, uzun bir egzersiz döneminden sonra minimal etkiler üretebilir. Özetle, bugüne kadar hiçbir cerrahi olmayan tekniğin etkili uzatma sağladığı gösterilmemiştir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

İşlem öncesi kan tahlilleri, idrar tahlilleri ve pansuman yapılır. Yaşla birlikte penis elastikiyetini kaybeder, ereksiyonlar zayıflar ve kilo alımı penisin görünümünü etkiler. Birçok kişinin daha uzun bir penise sahip olmaya çalışmasına neden olan bir diğer önemli faktör imajdır.

İmajın hâkim olduğu bir toplumda kusursuz bir vücuda ve uzun bir penise sahip olmak erkeklik fikrini yansıtabilir. Mesele sadece penisi uzatmak değil, zamanla oluşan tüm dermatolojik lezyonların veya kalınlaşmaların kaybolması anlamında penisi gençleştirmek gerekir.

Hastalar tarafından verilen nedenlerin çoğunun asılsız olduğuna dikkat çekmek önemlidir, çünkü konsültasyona gelen çoğu erkek penislerinin boyutuna ilişkin algısında bir değişiklik gösterir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrası ve komplikasyonlar katı penis büyütme ile yaygındır. İyi sonuçlar veren güvenli teknikler vardır. Bu tip ameliyat geçiren hastaların yüzdesi hakkında veri olmamasına rağmen, konsültasyonlarda görülen gerçek, penis uzatma ve penis rekonstrüksiyonun çok yaygın olmasıdır. Ürolojik kontrollere veya belirli penis hastalıkları için giden birçok hasta da dolaylı olarak penislerinin boyutunu sorabilir.

Penis Büyütme Fiyatları

Penis büyütme fiyatları için doktorunuza danışabilirsiniz. Daha fazla estetik, kişisel memnuniyetsizlik ve mükemmellik arayışı, erkeklerin bu tür ameliyatları istemesinin ana nedenleridir.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ bilgi için hemen tıklayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu