Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı, sadece kadınların kullanımına sunulmuş bir plajdır. Erkeklerle aynı ortamda denize girmekten, güneşlenmekten ve dinlenmekten hoşlanmayan kadınlar için burası ideal bir alandır.

Çünkü yedi yaşından büyük erkek çocuklar ve yetişkin erkekler bu plaja alınmaz. Altınkum Kadınlar Plajı çalışan kadrosu da tamamen kadınlardan oluşur. Büfe çalışanları, büfelere yiyecek ve içecek tedariki sağlayanlar, cankurtaranlar temizlik elemanları ve diğer tüm personel kadındır.

Plajın çevresi de dışarıdan görülemeyecek şekilde kapatılmıştır. Çekilen brandalar sayesinde kadınlar rahatça dinlenebilir.

Sarıyer Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?

Sarıyer Kadınlar Plajı, İlçenin Rumeli Kavağı Semtinde bulunur. Toplu taşıma araçlarıyla plaja ulaşım mümkündür. DENTUR Derya Turizm Ltd Şti.nin lüks ve konforlu araçlarıyla da Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı imkanlarına ulaşılabilir.

Firma araçları her gün Avrupa ve Anadolu Yakalarının farklı yerlerinden yolcu alır. Uygun fiyatlarla turlara katılan yolcular ulaşım yanında plaja giriş ve plajdaki şezlong, şemsiye, masa ve sandalye gibi eşyaların kullanım ücretini de ödemiş olur. Yiyecek ve içecekler bu ücrete dahil değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu